CHAT ON !!!

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: CHAT ON !!!

Mesaj Scris de Pirlo la data de Mier Ian 06, 2016 8:21 pm

nu cred da nu e bine 22 ?

Pirlo

Data de inscriere : 29/12/2015
Varsta : 19

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de claw la data de Vin Ian 08, 2016 1:37 am

Nu știu cum să vă zic, dar R6 sunt sigur că ar vrea cu mine în echipa la 2v2.
Așa că, valea, nu vă mai interesați de el.

claw

Data de inscriere : 07/01/2016

Sus In jos

Mesaj Scris de SnK#decar la data de Vin Ian 08, 2016 1:32 pm

Ba real ce pass ai pus la room?

SnK#decar

Varsta : 18
Localizare : Buzau

Sus In jos

Mesaj Scris de FLV la data de Vin Ian 08, 2016 1:35 pm

A PUS : ADMIN

FLV

Data de inscriere : 02/01/2016

Sus In jos

Mesaj Scris de ǀвяαнιмσνιcι la data de Vin Ian 08, 2016 3:25 pm

Si eu sunt in campionat ! nu-mi mai dati ban! va rog!

ǀвяαнιмσνιcι

Data de inscriere : 03/01/2016

Sus In jos

Mesaj Scris de real madrid la data de Vin Ian 08, 2016 3:30 pm

Ibra , campionatul a inceput, nu te-ai prezentat la timp la 13:00 . Esti doar in federatie acum .

#realmadrid skill affraid ----> #thekingofpower king
real madrid

Varsta : 20
Localizare : Constanta

Sus In jos

Mesaj Scris de claw la data de Vin Ian 08, 2016 7:07 pm

nici eu n-am putut veni. a fost mult prea spontan ca nici macar nu am observat.

claw

Sus In jos

Mesaj Scris de SpecialK la data de Vin Ian 08, 2016 7:11 pm

Bai, ce campionat ati inceput ma ? Nici macar stabilit echipe, nici macar discutii despre cati membrii per echipa, ce organizare e asta ? Vreau si eu sa particip, m-am inscris, si dintr-o data vad ca se joaca meciuri oficiale... Frumos, bravo! Daca nu particip desi m-am inscris in timp util atunci cred ca e o mare problema la comunicare si organizare!

SpecialK

Sus In jos

Mesaj Scris de ScumpiliK la data de Vin Ian 08, 2016 7:41 pm

sall

ScumpiliK

Sus In jos

Mesaj Scris de ScumpiliK la data de Vin Ian 08, 2016 7:42 pm

eu nu is la campionat in nici o echipa

ScumpiliK

Sus In jos

Mesaj Scris de ScumpiliK la data de Vin Ian 08, 2016 7:42 pm

eu nu is la campionat in nici o echipa

ScumpiliK

Sus In jos

Mesaj Scris de SpecialK la data de Vin Ian 08, 2016 8:36 pm

Stai linistit Scumpilik, ca ma multi nu suntem in nicio echipa. Unii au impresia ca toate ziua stam si citim acest forum si dam refresh la fiecare 10 minute Smile. Un pic nerealist, parerea mea

SpecialK

Sus In jos

Mesaj Scris de Azapir la data de Vin Ian 08, 2016 8:40 pm

Cand continuam campionatul?

Azapir

Varsta : 18
Localizare : Gorj, Târgu Cărbunești

Sus In jos

Mesaj Scris de SpecialK la data de Vin Ian 08, 2016 8:43 pm

Smile)))
Azapir, cred ca nu ai inteles problema pentru unii de pe acest grup.

SpecialK

Sus In jos

Mesaj Scris de claw la data de Vin Ian 08, 2016 10:32 pm

Meciurile se organizează cu cel puțin 3 zile după încheierea înscrierilor.. Ce pana mea că am văzut abia azi la 19 ca s-a jucat, lol.

claw

Sus In jos

Mesaj Scris de real madrid la data de Sam Ian 09, 2016 12:31 am

INSCRIEREA LA CAMPIONAT A FOST INCHISA DE MARTI. AZI E VINERI. AM SPUS DESTUL DE CLAR SA FIE TOATA LUMEA ATENTA CA INCEPEM IN 2-3 ZILE.
SPECIAL EU NU INTELEG DE CE COMENTEZI SI ESTI ATAT DE AFECTAT. TU NU AI INTRAT CATEVA ZILE LA RAND PE FORUM. NU E VORBA SA INTRII DIN 10 IN 10 MINUTE, E VORBA SA AI PREZENTA ZILNICA PE FORUM. DACA INTRAI IN ZIUA DE JOI MACAR SPECIAL ,AI FI VAZUT. CE ATATA DRAMA PENTRU UN CAMPIONAT ? DIN CATE VEZI , ESTE UNUL MIC, UNUL DE INCEPUT , POATE FI NESEMNIFICATIV , CAMPIONATE SE VOR ORGANIZA IN CONTINUU , DE ACEEA AM REINFIINTAT FEDERATIA , NU CA SA FACEM UN CAMPIONAT DE 2-3 ZILE SI PE URMA GATA. CEI CARE AU FOST CU ADEVARAT INTERESATI DE ACEST CAMPIONAT, S-AU INTERESAT, AU INTREBAT SI AU PARTICIPAT. AU FOST ACTIVI SI NU AU ASTEPTAT INVITATIE SPECIALA. FIECARE A PRIMIT PE CONTACT MESAJ.
SPECIAL, NU AU FOST DISCUTII DESPRE CATI MEMBRI VA AVEA ECHIPA? SERIOS? ASTA DA DOVADA CAT DE MULT TE-A INTERESAT ACEST FORUM. PRIETENE , LA CATEGORIA ECHIPE, EXISTA UN SONDAJ. TREBUIE SA ITI TRIMIT MAIL SPECIAL CA SA TE ANUNT SA CITESTI PE FORUM TOPICURILE SI SA VOTEZI LA SONDAJ ? UITA-TE BINE , CA INCA NU AM SCOS SONDAJUL, SA VEZI CA S-A DISCUTAT DESPRE ASTA. DACA TU TE SIMTI REVOLTAT , E STRICT PROBLEMA TA. DACA AI FI CITIT REGULAMETUL , AR FI TREBUIT SA VEZI CEEA CE TREBUIE SA FACI. ITI ZIC EU, CA NU TE-A INTERESAT NIMIC DE PE ACEST FORUM , AI VRUT SA TI SE OFERE TOTUL MURA-N GURA SI  DOAR SA JOCI.
REPET! IN MOMENTUL IN CARE V-ATI INSCRIS LA CAMPIONAT , AM SPECIFICAT SA URMARITI ZILNIC FORUMUL , PENTRU CA NU SUNT OBLIGAT SA VA ASTEPT PE NICIUNUL.
SI STII CE MA SEACA CEL MAI MULT ,SPECIAL ? SUSTII FAPTUL CA EXISTA O PROBLEMA LA COMUNICARE SI ORGANIZARE. PAI  MA PRIETENE, DACA NU ERAM EU SA REINFIINTEZ FEDERATIA , SA VORBESC CU CINE TREBUIE SI SA MA OCUP PERSONAL, SA-MI SACRIFIC TIMPUL PERSONAL , CA SA FAC CEVA FRUMOS, INCA VA JUCATI TOTI PE ROOM-URI PUBLICE. PARAREA MEA E SA APRECIATI CA CINEVA A VENIT CU INITIATIVA. EU NU AM COMUNICAT CUM TREBUIE? NU AM ORGANIZAT CUM TREBUIE ? PAI BA PRIETENE , EU 2 ZILE AM STAT PE LOC DIN CAUZA CELOR CA TINE ,CARE NU INTRA PE FORUM SI NU POT DA DE EI. CAMPIONATUL AR FI INCEPUT DE MIERCURI DACA ERA TOTUL IN REGULA. DACA ATI FI ACORDAT SI VOI MACAR DE 2 ORI PE ZI , TIMP PENTRU ACEST FORUM SI PENTRU ACEASTA FEDERATIE, POATE CA ACUM COMUNICAREA DINTRE NOI(TOTI) AR FI FOST MAI BUNA. IMI SPUI TU MIE CA EXISTA O PROBLEMA DE ORGANIZARE ? PAI CUM DRACU SA NU EXISTE DACA NU AM CU CINE SA VORBESC , SI VA VAD PE MAJORITATEA CONECTANDU-VA O DATA LA CATEVA ZILE ? PERSOANE CARE NU S-AU MAI  CONECTAT DE PE 2-3 IANUARIE SI INSCRISE LA CAMPIONAT, VIN ACUM SUPARATE SPUNAND CA EI NU AU ECHIPA SI CA DE CE NU PARTICIPA.
SI MULTI DINTRE VOI (SPECIAL,SCUMPI ETC) V-ATI CONECTAT PE FORUM DOAR PENTRU CA ATI PRIMIT MESAJUL DE LA MINE PE CONTACTUL PE CARE L-ATI LASAT. ALTFEL NICI NU VA BATEATI CAPUL SA INTRATI PE FORUM. PAREREA MEA E SA VA VEDETI DE TREABA , SA ASTEPTATI URMATORUL CAMPIONAT SI DACA CHIAR O SA VRETI SA PARTICIPATI SI O SA EXISTE INTERES, SA VA INTERESATI FRATILOR , CA NU SUNT EU OBLIGAT SA VA TIN CA-N PUF SI SA MA MILOGESC DE VOI CU 1 SAPTAMANA INAINTE SA VENITI. TOTUL A FOST IN SCURT DIN CAUZA FAPTULUI CA AU EXISTAT ANUMITE PERSOANE(CARE CHIAR SE INTERESAU DE CAMPIONAT) CARE AU PRESAT DEMARAREA CAMPIONATULUI, ASTFEL CA NU PUTEAM SA LASAM ACESTE PERSOANE ASTEPTANDU-VA PE VOI CEILALTI  SA VA CONECTATI SI VOI LA 2-3-4 ZILE. PAREREA MEA E CA , E O LIPSA DE RESPECT DIN PARTEA VOASTRA LA ADRESA FEDERATIEI. IAR CEI CARE S-AU INSCRIS FOARTE RECENT ( CLAW SI RESTUL) , ATI FOST ANUNTATI CA, CAMPIONATUL VA INCEPE EXTREM DE REPEDE. INCA DIN MOMENTUL IN CARE ATI VAZUT CA SCRIE ``INSCRIERI OFF`` ,ERA CLAR CA TREBUIE SA VA INTERESATI MAI ATENT,PENTRU CA INCEPEM.

PS: Nu mai afirmati ca a fost o lipsa de organizare si comunicare, ba chiar ca a fost bataie de joc! Bataia de joc a fost din partea voastra , ca nu ati putut sa fiti intr-un proiect asa cum trebuie. De ce credeti ca v-am cerut contact, doar de model ? Era logic ca trebuia sa am ceva, cu ajutorul caruia sa dau repede de voi.  AM PRINS FOARTE MULT DEZGUST SI DISPRET FATA DE ACESTE PERSOANE, doar asa , ca sa stiti si voi.(Nu uitati de unde ati plecat si lasati arfele).
Cu stima, real madrid.

Ultima editare efectuata de catre real madrid in Sam Ian 09, 2016 12:41 am, editata de 2 ori

real madrid

Sus In jos

Mesaj Scris de real madrid la data de Sam Ian 09, 2016 12:33 am

Imi cer scuze daca exista greseli gramaticale, totul a fost scris la nervi, poate s-a strecurat o greseala de tastatura, n-am dispozitia necesara sa stau sa verific textul.

real madrid

Sus In jos

Mesaj Scris de SpecialK la data de Sam Ian 09, 2016 8:38 am

Bun,apreciez răspunsul tău, ca măcar nu am fost ignorat, insa am de făcut câteva precizări legat de tot ce ai zis:
1. Eu nu te-am presat cu începerea campionatului tocmai ca sa alegi tu cea mai echilibrata varianta. Ai făcut de pe o zi pe alta, fix la presiunea câtorva nerăbdători.
2. Forumul de înscrieri nu a avut și nici nu are sens atâta timp cât a fost ignorat total. Mai bine spuneai ca se joaca fără înscrieri și atunci ma împăcăm cu ideea ca dacă nu sunt online poate nu prind campionatul. La cum ai făcut,e clar ca și clar, si scumpilik, și eu, și poate și alții, ne așteptam sa fim și noi băgați în extragerea echipelor.
3. E de apreciat ceea ce faci, nu ma înțelege greșit, dar nu e ok sa ignori complet oamenii care vor sa joace și care s-au și înscris.
4. Având în vedere ca nu s-a jucat decat o etapa, eu vreau sa intru chiar și asa, cu un meci în minus, și sunt convins ca și alții vor la fel.

SpecialK

Sus In jos

Mesaj Scris de real madrid la data de Sam Ian 09, 2016 3:09 pm

Inscrierile nu au fost facute fara sens. Datorita acelor inscrieri eu am stiut exact cine participa.  Voi ati vrut sa participati , insa nu ati fost deloc activi pe forum. Nu a fost vina mea . Nu a fost de pe o zi pe alta, totul a fost gata de miercuri si eu am tot asteptat sa mai intrati , 2 zile am asteptat , pana vineri la ora 13:00.
S-au jucat 2 etape nu 1, iar la extragerea echipelor au participat decat cei care au fost on vineri la ora 13:00.  A si nu am ignorat deloc persoanele care s-au inscris, eu am anuntat pe toata lumea. Cine a vrut sa se intereseze a vazut la timp, cine nu ,nu. Pana la urma nu vad care e problema , se vor mai organiza campionate.
DACA TOATA LUMEA ESTE DE ACORD , PUTEM SA O LUAM DE LA 0 , SA REFACEM ECHIPELE SI SA MAI ACORDAM INCA O DATA TIMP PENTRU INCEPEREA CAMPIONATULUI. SA CONSIDERAM CE A FOST , DOAR CA O SIMULARE. ACUM ASTEPT RASPUNS DIN PARTEA FIECARUIA, ASTA CA SA INCERC SA IMPAC PE TOATA LUMEA.

real madrid

Sus In jos

Mesaj Scris de Lampard la data de Sam Ian 09, 2016 3:21 pm

Eu sunt de acord!

Lampard

Data de inscriere : 05/01/2016

Sus In jos

Mesaj Scris de SirAngel5 la data de Sam Ian 09, 2016 5:54 pm

Si eu Smile))))))))))
SirAngel5

Data de inscriere : 30/12/2015
Localizare : CTA

Sus In jos

Mesaj Scris de Pirlo la data de Sam Ian 09, 2016 6:09 pm

si eu sunt de acord

Pirlo

Sus In jos

Mesaj Scris de real madrid la data de Dum Ian 10, 2016 3:43 pm

Foarte bine. Ocupati-va de campionat. Eu refuz sa ma mai ocup. Gurgus , esti moderator , te ocupi tu. Cei din Pro Class+ te pot ajuta.

real madrid

Sus In jos

Mesaj Scris de Pirlo la data de Dum Ian 10, 2016 5:21 pm

hai sa continam sa jucam

Pirlo

Sus In jos

Mesaj Scris de SpecialK la data de Lun Ian 11, 2016 9:15 pm

Si eu zic la fel. Se pare ca nimeni nu prea vrea sa reinceapa campionatul, asa ca atunci mai bine continuati. Eu oricum pot sa joc momentan doar seara, asa ca nu vreau sa stric planificarile de meciuri.

SpecialK

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum